Grembach Łódź Mistrzem Polski w Beach Soccer 2013
Ustka 4.08.2013

Trzecie Mistrzostwo Polski z rzędu wywalczyli zawodnicy Grembacha Łódź podczas zakończonego w niedzielę Superfinału w Beach Soccer. Na plaży w Ustce przy dopingu kompletyu publiczności pokonali w decydującym pojedynku Hemako Sztutowo 4:3. Trzecie miejsce przypadło drużynie Becpak Firtech Zdrowie Garwolin.
Bez niespodzianek na Mistrzostwach w Ustce
Ustka 3.08.2013

Zgodnie z przewidywaniami główni faworyci awansowali do Finału Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej. Zarówno Grembach Łódź jak i Hemako Sztutowo z małymi problemami, ale pokonali swoich rywali. Wśród juniorów złoto zdobyli piłkarze Hemako Sztutowo.
Gwiazdy nie zawodzą na plaży w Ustce
Ustka 2.08.2013

W drugim dniu rywalizacji w Superfinale Mistrzostw Polski zmagania rozpoczęli Panowie. Mecze były zacięte, ale faworyci wygrywali swoje mecze. Klasą samą dla siebie był gwiazdor Grembachu Łódź Bogusław Saganowski dzielnie wspierany przez Witolda Ziobera.
Sztorm wstrząsnął plażą w Ustce
Ustka 1.08.2013

Piłkarki Sztorm AWFiS Gdańsk obroniły tytuł Mistrzyń Polski w piłce nożnej plażowej. W finale po zaciętym pojedynku pokonały zawodniczki LUKS Czwórki Radom, które zanotowały fantastyczny rezultat w debiutanckim sezonie. Trzecie miejsce przypadło drużynie KU AZS UAM Poznań. Poznanianki jako jedyny zespół trzeci raz z rzędu uplasował się na podium.
Zmagania kobiet bez niespodzianek
Ustka 31.07.2013

Środa była inauguracyjnym dniem Superfinału Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej. Na pierwszy dzień zaplanowano mecze fazy grupowej w rozgrywkach kobiet. Zmagania wyłoniły cztery drużyny, które awansowały do półfinału. Faworytki nie zawiodły i w czwartek powalczą o medale Mistrzostw Polski.
Finał Mistrzostw Polski w Beach Soccer już od środy Ustce
Ustka 31.08.2013

Na plaży w Ustce od najbliższej środy rozgrywany będzie Superfinał w piłce nożnej plażowej - beach soccer. Rozgrywki otworzą Mistrzostwa Polski Kobiet, które trwać będą do czwartku 1 sierpnia. Po kobietach przyjdzie kolej na mecze barażowe o awans do Ekstraklasy rozgrywane przez dwa dni, do czwartku 2 sierpnia. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, które rozpoczną się w piątek potrwają do soboty 3 sierpnia. Natomiast sześć najlepszych drużyn w Polsce grać będzie w rozgrywkach Ekstraklasy przez trzy dni, od piątku do niedzieli.

Mistrzostwa Polski zawitają do Ustki
Ustka 26.07.2013

Fani Beach Soccera w Polsce powoli odliczają dni do rozpoczęcia najważniejszej krajowej imprezy. 31 lipca rozpoczną się Mistrzostwa Polski, które potrwają do 4 sierpnia. Na plaży w Ustce do walki o medale staną drużyny męskie, kobiece i juniorów. Po awansie Reprezentacji Polski do Superfinału Euro Beach Soccer League będziemy mogli obejrzeć bohaterów na żywo. 
Grembach Łódź ponownie ze złotym medalem Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej.
Ustka 05.08.2012

Rozstrzygnęły się losy Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej. Na plaży w Ustce niespodzianki nie było. Broniący tytułu Grembach Łódź zasłużenie zdobył Mistrzostwo Polski pokonując w finale Hurtap Mat Łęczyca 6:1. Trzecie miejsce zajął Hotel Continental Krynica Morska, który triumfował za to w rozgrywkach juniorskich.
Grembach Łódź i Hurtap Mat Łęczyca finalistami Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej
Ustka 04.08.2012

Rozgrywki w piłce nożnej plażowej nabrały rozpędu. Poznaliśmy finalistów Mistrzostw Polski oraz dwa zespoły, które walczyły o prawo gry w Ekstraklasie. O złoto zagrają Grembach Łódź i Hurtap Mat Łęczyca. Z awansu do Ekstraklasy cieszył się zespół Copacabana Gdańsk. Utrzymanie zapewnił sobie też Sport Pub Rapid Lublin.
Grembach Łódź zmierza po tytuł w piłce nożnej plażowej
Ustka 03.08.2012

W piątek rozpoczął się turniej Ekstraklasy, który ma wyłonić medalistów Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej. Na plaży w Ustce z bardzo dobrej strony zaprezentował się Grembach Łódź, który jest już półfinale i zmierza po kolejny tytuł Mistrzowski.
Idź do strony  [1] 2 3 4